Wholesale Ricoh Fabric Printer

Printer dixhital pëlhure me 8 copë kokë printimi ricoh G5

Përshkrim i shkurtër:

★ Grykat e printimit të shkallës industriale me shpejtësi të lartë Ricoh G5 mund të plotësojnë më mirë nevojat e prodhimit industrial. Kokat G5 Ricoh kanë penetrim të lartë.
★ Aplikimi i sistemit të kontrollit të qarkut të bojës me presion negativ dhe sistemit të degazimit të bojës përmirëson shumë stabilitetin e bojës
★ E pajisur me një sistem pastrimi automatik për rripin udhëzues për të siguruar prodhim të vazhdueshëm dhe për të përmirësuar efikasitetin e prodhimit.
★ Struktura aktive e mbështjelljes/zbërthimit për të siguruar shtrirje dhe tkurrje të qëndrueshme të pëlhurës
★ penetrim i lartë dhe gjithashtu mund të printojë në tapet/batanije
★ shpejtësia: 130 ㎡/h (2 kalime)
★ Pajisja elektrike dhe pjesët mekanike importohen nga jashtë, kështu që makina jonë është e fortë dhe e fortë.
★ Ne blejmë kokat Ricoh nga Ricoh drejtpërdrejt ndërsa konkurrentët tanë blejnë koka Ricoh nga agjenti i Rocoh. Makina jonë me koka Ricoh është më e shitur në Kinë dhe cilësia është gjithashtu më e mira.Detajet e produktit

Etiketat e produktit

Video

detajet e produktit

BYLG-G5-08

Gjerësia e printimit

Gama 2-30 mm është e rregullueshme

Maks. Gjerësia e printimit

1800mm/2700mm/3200mm

Maks. Gjerësia e pëlhurës

1850mm/2750mm/3250mm

Mënyra e prodhimit

130/h (2 kalim)

Lloji i imazhit

Formati i skedarit JPEG/TIFF/BMP, modaliteti i ngjyrave RGB/CMYK

Ngjyra e bojës

Dhjetë ngjyra opsionale: CMYK/CMYK LC LM Gri E kuqe Portokalli Blu.

Llojet e bojës

Bojë reaktive/shpërndarëse/pigmenti/acidi/reduktues

Software RIP

Neostampa/Wasatch/Texprint

Mjeti i transferimit

Rrip transportues i vazhdueshëm, dredha-dredha automatike

Pastrim koke

Pajisja automatike e pastrimit të kokës dhe gërvishtjes automatike

Fuqia

fuqi≦18KW (Ngrohje pritëse 10KW 8KW) tharëse shtesë 10KW (opsionale)

Furnizimi me energji elektrike

380vac plus ose mius 10%, tela trefazore pese.

Ajri i kompresuar

Rrjedha e ajrit ≥ 0.3m3/min, presioni i ajrit ≥ 6KG

Ambienti i punës

Temperatura 18-28 gradë, lagështia 50%-70%

Madhësia

3855(L)*2485(W)*1520MM(H)(gjerësia 1800mm,

4655(L)*2485(W)*1520MM(H)(gjerësia 2700mm

5155(L)*2485(W)*1520MM(H)(gjerësia 3200mm

Pesha

2500KGS(THARËSË 750kg gjerësi 1800mm)2900KGS(THARËSE 900kg gjerësi 2700mm) 4000KGS(Gjerësia e tharëses 3200mm 1050kg)

përshkrim i produktit

Kompania miraton modalitetin modern të menaxhimit dhe pajisjet e printimit me bojë të serisë Centrino të prodhuara prej saj kanë karakteristikat e saktësisë së lartë, shpejtësisë së shpejtë dhe stabilitetit të fortë. Të gjitha produktet i janë nënshtruar testimeve rigoroze dhe parametrat e performancës së produktit përputhen me standardet ndërkombëtare dhe standardet e industrisë. Ne jemi të vendosur të prodhojmë produkte të besueshme për përdoruesit. Kompania ka marrë një sërë patentash për përdorim të ri dhe patentash shpikjesh, ndjek zhvillimin dhe inovacionin në teknologji dhe ndjek uniformitetin dhe qëndrueshmërinë në cilësinë e produktit. Produktet shiten në më shumë se 20 vende dhe rajone duke përfshirë Indinë, Pakistanin, Rusinë, Turqinë, Vietnamin, Bangladeshin, Egjiptin, Sirinë, Korenë e Jugut, Portugalinë dhe Shtetet e Bashkuara. Ka zyra ose agjentë në shumë vende brenda dhe jashtë vendit.

parts and software  • E mëparshme:
  • Tjetër:
  • Lini Mesazhin Tuaj